Rezultat 31:30 si bomo zapomnili za vedno! Tista točka, ki nas loči od poražencev je bila izborjena in je ponos zmage!

V tekmi za bron sta tekmovali Slovenija in sosednja Hrvaška, Slovenci pa so ponosno odnesli bronasto medaljo domov.
Piše se zgodovina slovenskega rokometa in Mačkovšek je tisti, ki je zadnjo minuto zadel zmagoviti gol. Ekipa se je borila do konca, da se približajo in uresničijo sanje slovenskih rokometašev, kar jim je tudi uspelo!
Slovenija je bila v drugem polčasu dolgo časa v nezavidljivem položaju in zaostajala za osem golov (16:24). Selektor slovenske moške reprezentance Veselin Vujović pa ni skrival zadovoljstva 3. mesta in bronaste kolajne na svetovnem prvenstvu v Franciji. Iskreno je priznal, da je po poraznem prvem polčasu proti nasprotni Hrvaški ekipi upal na preporod svojih varovancev in končno zmago.
Nekdo pa je izkorostil situacijo in priredil video na to temo…

Kaj pravi Hitler na strategijo tekme in kako bo ukrepal?